Opiekunka osób starszych/70736 Fellbach/09.04/1300 Eur

Cena: Darmowe Koszalin

Opieka dotyczy Pana w wieku 81 lat, który waży około 76 kg, ma 180 cm wzrostu. Mieszka wraz z żoną (79lat), zupełnie sprawną oraz niewymagającą opieki . Podopieczny jest osobą chodzącą. Komunikacja jest ograniczona pod względem mowy.

Małżeństwo mieszka w mieszkaniu na 4 piętrze o powierzchni około 100 m2.

Żona podopiecznego pomaga w czynnościach domowych.

Opiekunka ma do dyspozycji pokój o powierzchni około 11m2, dostęp do Internetu oraz telefonu(połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby podopiecznego: demencja.

Obowiązki opiekunki:

gotowanie, pranie/ prasowanie, sprzątanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza, podlewanie kwiatków, higiena ciała, pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu, chodzenie na spacery, robienie zakupów, prowadzenie rozmów, granie w gry towarzyskie.

Termin pracy: 09.04.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Legalna forma współpracy oraz opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie,
• Atrakcyjne zarobki,
• Dodatkowe premie,
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• Zwrot kosztów podróży oraz transport bezpośrednio do domu Podopiecznego,
• Całodobowy kontakt z konsultantem polskojęzycznym.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

Zapraszamy !!!

Data dodania: 30/03/2018