Opiekunka osób starszych/52223 Stolberg/08.04/1200 Eur

Cena: Darmowe Koszalin

Opieka dotyczy Pana w wieku 90 lat. Podopieczny mieszka sam, jest osobą samodzielną oraz sprawną umysłowo.

Dla Opiekunki: osobny pokój oraz dostęp do Internetu.

Obowiązki Opiekunki:

przygotowywanie oraz podawanie posiłków, pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, prowadzenie gospodarstwa domowego(gotowanie, pranie, sprzątanie), dotrzymywanie towarzystwa.

Termin pracy: 08.04.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: dobra komunikacja języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu rozpoczęcia rekrutacji:

-tel.kom. 519-747-529,
-tel.stacjonarny 94 731-38-52

lub mailowo: yvonne-n@wp.pl

ZAPRASZAMY!!!

Data dodania: 30/03/2018